Elewacja

Akrylatfärg (Expo Fasadakrylat)

Wodorozcieńczalna, dyspersyjna farba akrylowa, przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania elementów drewnianych i drewnopochodnych (np. okien, drzwi, ogrodzeń, elewacji drewnianych), betonu, elewacyjnych okładzin metalowych i blach pionowych ze stali, stali ocynkowanej, aluminium oraz rynien metalowych i plastikowych eksploatowanych na zewnątrz budynku.
Tworzy półmatowe, elastyczne, trwałe w czasie, odporne na czynniki atmosferyczne i zachowujące pierwotny kolor oraz stopień połysku powłoki malarskie. Farba zawiera aktywne środki chroniące podłoże i warstwę malarską przed rozwojem mikroorganizmów.
Dzięki doskonałej przyczepności do podłoża produkt polecany jest do renowacji starych powłok dyspersyjnych, alkidowych i olejnych.

 

Elit Träolja

Olej Elit Träolja to nowoczesny, wodorozcieńczalny olej do drewna. Bazuje na specjalnie preparowanym oleju lnianym, nie zawierającym benzyny lakierniczej. Przeznaczony jest do impregnowania sezonowego drewna wykorzystywanego na zewnątrz budynku, impregnowanego pod ciśnieniem lub impregnowanego olejem. Nie zaleca się go do do stosowania do mebli ogrodowych z drewna twardego np.: teak, dąb ( w takim przypadku zaleca się Beckers Traolja). Olej nadaje świeży wygląd zniszczonym podłogom w altanach , tarasach, meblom ogrodowym itp. ELIT TRAOLJA łatwo wnika w głąb drewna i tworzy nieprzemakalną powierzchnię, która chroni drewno przed wysuszeniem, pęknięciami i zabrudzeniem. WYDAJNOŚĆ: ok. 5-10 m2/l dla jednej warstwy. Informację tę należy traktować jako przybliżoną, ponieważ rzeczywista wydajność uzależniona jest od wielu czynników, takich jak faktura i porowatość powierzchni malowanej.


SILIKATFÄRG (FARBA SILIKATOWA)

SILIKATFÄRG wodorozcieńczalna, jednoskładnikowa, matowa farba fasadowa na bazie szkła wodnego potasowego. Farbę należy nakładać bezpośrednio na czyste, suche wewnętrzne i zewnętrzne powierzchnie mineralne– tynk, beton, płytki azbestowe (nie na dach), mrozoodporne cegły, otynkowane cegły oraz na powierzchnie uprzednio malowane farbami wapiennymi i silikatowymi. Nadaje sie również do pokrywania schronów przeciwlotniczych, kanałów, przejść podziemnych, wieży ciśnień, oczyszczalni, itd.
Bardzo wysoka odporność na działanie wilgoci – odpowiednia do malowania fasad narażonych na wilgoć.

 

SILIKATBINDER (GRUNT SILIKATOWY)

SILIKATBINDER wodorozcieńczalny jednoskładnikowy grunt na bazie szkła wodnego potasowego.
Wiąże i wzmacnia stare powłoki tynkowe i zmniejsza zużycie warstwy nawierzchniowej.

Jeżeli nie znalazłeś interesującego
Cię produktu firmy Beckers na naszej
stronie, nic straconego!.

Jeśli nie mamy jakiegoś produktu
z naszej oferty w magazynie możemy
go sprowadzić w ciągu 30 dni